Kekemer Konuşma Bozuklukları Eğitim Merkezi yıllardan beri kendisini kanıtlamış güvenilir kadrosuyla kekemelik ve konuşma bozuklukları tedavisinde söz sahibi bir kurumdur. Hiçbir yerde şubesi bulunmayan tamamen profesyonelleşmeyi kendisine vizyon edinmiş yapısıyla 7 den 70 e konuşma zorluğu yaşayan bireylerin bu problemden kurtulmasına yönelik bilimsel programlar uygulamaktadır.

Kademesiz Sistemli Yapısal Konuşma Yöntemi ile birlikte kullandığı MİDVAS – Shaping tekniği ile birlikte, işitme sorunu olan ve zeka problemleri yaşayan bireyler haricinde, konuşma bozukluğu yaşayan bireye faydalı olan kurumumuz ve barındırdığı yöntemler sizlerin en verimli şekilde ve en kısa sürede akıcı konuşma düzeyine geçebilmenize yönelik olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Kekemer %100 başarıyı garantileyebilen tek kurum olmanın vermiş olduğu haklı gururla konuşma bozuklukları alanında bu sorunu yaşayan bireylere verdiği güveni hiçbir bireyde farklı görmeden her bireyin kendine has sorunlarını özel olarak değerlendiren ve bireye özel tedavi süreçlerinin uygulandığı bir merkez konumundadır.